Wypróbuj za darmo do 7 dni!
Zobacz jak to działa!
Z tym muszę się
koniecznie zapoznać...


O nas

QLS Systems sp. z o.o. jest dostawcą linii oprogramowania System QLS wspierającego Doradców Finansowych w ich codziennej pracy.

Celem naszych rozwiązań jest zwiększenie skuteczności Doradcy poprzez usprawnienie procesu kredytowego od momentu pierwszego kontaktu z Klientem do złożenia kompletnego wniosku wraz ze wszystkimi załącznikami. Wszystkie Aplikacje z linii System QLS znacząco zmniejszają nakład pracy jaki musi wykonać Doradca jednocześnie istotnie zwiększając jakość efektów tej pracy.

Jako wieloletnim praktykom w branży pośrednictwa finansowego brakowało nam narzędzia, które umożliwiałoby przedstawienie w szybki, prosty i rzetelny sposób oferty klientowi.

Oddając System QLS w ręce Doradców chcemy, aby przyświecało im to samo motto, które nas zmobilizowało do stworzenia naszych aplikacji: "Nie trać czasu na czynności, które możesz zrobić w kilka chwil - zajmij się tym co najważniejsze - budowaniem relacji z klientami."

System QLS Hipoteczny

Rynek kredytów hipotecznych w Polsce jest bardzo rozwinięty i zróżnicowany. Na terenie kraju działa ponad 20 banków, których oferty są niejednokrotnie bardzo złożone. Ich rzetelna analiza pod kątem indywidualnych potrzeb i możliwości klientów stanowi dla doradców hipotecznych nie lada wyzwanie - szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że oferty ulegają ciągłym zmianom.

Zaprezentowanie informacji, które klient chce uzyskać od doradcy, także nie należy do najłatwiejszych zadań. Dostęp do nich często jest utrudniony (wymaga np. kontaktu telefonicznego z pracownikiem banku lub korzystania z kalkulatorów bankowych, które trzeba instalować lub samemu aktualizować).

System QLS Hipoteczny jest autorską aplikacją, która jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie. Tworzony jest on przez zespół złożony z fachowców z branży kredytów hipotecznych wspierany grupą specjalistów w dziedzinie tworzenia aplikacji internetowych.

Stwierdzenie, że System QLS jest "tworzony" nie jest przypadkowe. Mimo, iż System QLS Hipoteczny funkcjonuje na rynku od maja 2013 roku, nasz zespół cały czas skupia się na wprowadzaniu nowych funkcjonalności mających na celu jeszcze intensywniejsze wsparcie doradców hipotecznych w ich pracy.

System QLS Firmowy

Rynek kredytów firmowych rządzi się zgoła odmiennymi zasadami. Działalność wielu firm uzależniona jest od sprawnej obsługi finansowania bankowego. Pozyskanie finansowania a przede wszystkim pozyskanie go na czas decyduje o sukcesie bądź porażce projektu rozwojowego czy też działalności operacyjnej w danym okresie.

System QLS Firmowy jest narzędziem, które pozwala uzyskać przewagę nad konkurencją. Firmy chcą współpracować z Doradcami, którzy zapewnią najsprawniejszy dostęp do finansowania bankowego, gdyż każdy dzień oczekiwania na uruchomienie finansowania bankowego oznacza dla przedsiębiorcy istotny koszt w postaci utraconych korzyści. Ważne jest więc aby znać wszystkie możliwości jakie w danym momencie oferuje rynek finansowy i móc pokazać je przedsiębiorcy w momencie, w którym tego finansowania poszukuje.

Multiwniosek

Specyfika rynku kredytów hipotecznych wymusza na większości klientów (co za tym idzie także na ich doradcach) równoległe składanie wniosków do kilku banków. Z jednej strony zwiększa to prawdopodobieństwo otrzymania przez klienta kredytu, z drugiej wymaga czasochłonnego wypełniania wniosków kredytowych do kilku banków. Multiwniosek jest odpowiedzią na zapotrzebowanie poszukujących narzędzia, które przy pomocy jednego formularza umożliwi jednoczesne wypełnienie wniosków do wszystkich banków wybranych przez klienta.

QLS | 2013 - 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone :: Projekt strony: freshartmedia.pl