czas

Z nami oszczędzasz czas!

Czas, zarówno Twój jak i Twoich klientów, jest bardzo cennym zasobem. System QLS został stworzony z myślą o jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu czasu i zminimalizowania zapotrzebowania na niego w procesie analizy dostępnych ofert i tworzenia oferty dla Twoich klientów.

Korzystając z Systemu QLS uniezależniasz się od banków i ich kalkulatorów w procesie Tworzenia symulacji. Nie musisz już tracić czasu na dzwonienie do doradców w bankach lub przeprowadzaniu tej samej symulacji na wielu, często bardzo różnie skonstruowanych kalkulatorach bankowych.

Aby uzyskać dostęp do pożądanych informacji nie musisz wypełniać wielostronicowych formularzy. Wystarczy, że podasz kilka najistotniejszych danych i od razu możesz przejść do analizowania dostępnych ofert.

Stworzenie nowej lub modyfikacja istniejącej oferty to jedynie kwestia paru chwil. System automatycznie generuje dla Twojego klienta szczegółowe porównanie ofert banków. Twoi klienci nie muszą zatem w ogóle czekać na wynik Twojej pracy – są natychmiast przez Ciebie obsłużeni.

KORZYSTAJ ZA DARMO!

Załóż konto w Systemie QLS
już dziś!

Korzystaj ze wszystkich Aplikacji bez ograniczeń.