Udostępnienie Multiwniosku do wypełniania przez klienta

Specyfika rynku kredytów hipotecznych wymusza na większości klientów równoległe składanie wniosków do kilku banków. Z jednej strony zwiększa to prawdopodobieństwo otrzymania kredytu, z drugiej wymaga czasochłonnego wypełniania kilku wniosków kredytowych. Ponadto wiele informacji jakie są konieczne do wypełnienia wniosków stwarza zarówno ekspertowi jak i klientowi wiele trudności. Przykładem są informacje o aktualnych zobowiązaniach klienta. Nierzadko bank oczekuje informacji nie tylko o wysokości miesięcznej raty ale także o dacie podpisania umowy, dacie zakończenia umowy a nawet aktualnym saldzie zadłużenia. W związku z tym bez zweryfikowania ich w dokumencie umowy kredytowej lub systemie bankowym nie jesteśmy w stanie wypełnić bez braków wniosków kredytowych. Najefektywniej jest więc przekierować przygotowanie takich informacji klientowi, oferując mu jednocześnie odpowiedni poziom i zakres wsparcia. Nie jest to jednak proste bez odpowiedniego narzędzia.

Rozwiązaniem jest oferowany przez System QLS Multiwniosek i funkcjonalność pozwalająca udostępniać klientowi formularz Multiwniosku, co pomaga zaoszczędzić cenny czas oraz zapewnić wygodę klientowi.

Multiwniosek jest narzędziem umożliwiającym wypełnienie wniosków kredytowych do wszystkich wybranych banków przy pomocy jednego formularza. W Systemie QLS możesz udostępnić formularz elektronicznie, umożliwiając klientowi wypełnienie wszystkich danych niezbędnych do złożenia wniosków bez wychodzenia z domu. Aby to zrobić należy kliknąć na ekranie formularza Multiwniosku przycisk „Udostępnij formularz klientowi”, a następnie przesłać na adres mailowy klienta automatycznie wygenerowany przez System QLS link.

Po otrzymaniu zaszyfrowanego linku klient będzie mógł w łatwy i bezpieczny sposób zalogować się na indywidualnej stronie dedykowanej wypełnieniu formularza, który zawiera wszystkie niezbędne dane wymagane do złożenia wniosków kredytowych. W dowolnym momencie klient może przerwać uzupełnianie danych klikając przycisk „dokończ później”. Wprowadzone informacje zostaną zapisane, a klient będzie mógł powrócić do wypełniania formularza w dogodnym dla siebie czasie. Po zakończeniu wprowadzania danych wystarczy, że klient kliknie przycisk „Zakończ i powiadom Eksperta”.

Przekonaj się jak proste jest kompletowanie danych przy użyciu Multiwniosku z funkcją udostępniania formularza klientowi.