o-nas-img

System QLS wspiera Ekspertów Kredytowych w ich codziennej pracy.

Celem naszych rozwiązań jest zwiększenie skuteczności Ekspertów poprzez usprawnienie procesu kredytowego od momentu pierwszego kontaktu z Klientem do złożenia kompletnego wniosku wraz ze wszystkimi załącznikami. Wszystkie Aplikacje z linii System QLS znacząco zmniejszają nakład pracy jaki musi wykonać Ekspert jednocześnie istotnie zwiększając jakość efektów tej pracy.

Jako wieloletnim praktykom w branży pośrednictwa finansowego brakowało nam narzędzia, które umożliwiałoby przedstawienie w szybki, prosty i rzetelny sposób najwyższej jakości oferty dla klienta.

Oddając System QLS w ręce Ekspertów chcemy, aby przyświecało im to samo motto, które nas zmobilizowało do stworzenia naszych aplikacji: “Nie trać czasu na czynności, które możesz zrobić w kilka chwil – zajmij się tym co najważniejsze – budowaniem relacji z klientami.”

System QLS Hipoteczny

Rynek kredytów hipotecznych w Polsce jest bardzo rozwinięty i zróżnicowany. Na terenie kraju działa wiele banków, których oferty są niejednokrotnie bardzo złożone. Ich rzetelna analiza pod kątem indywidualnych potrzeb i możliwości klientów stanowi dla ekspertów hipotecznych nie lada wyzwanie – szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że oferty ulegają ciągłym zmianom.

Zaprezentowanie informacji, które klient chce uzyskać od eksperta, także nie należy do najłatwiejszych zadań. Dostęp do nich często jest utrudniony (wymaga np. kontaktu telefonicznego z pracownikiem banku lub korzystania ze skomplikowanych kalkulatorów bankowych).

System QLS Hipoteczny jest autorską aplikacją, która odpowiada na to zapotrzebowanie. Tworzony jest przez zespół fachowców branży kredytowej wspierany grupą specjalistów w dziedzinie tworzenia aplikacji internetowych.

Stwierdzenie, że System QLS jest “tworzony” nie jest przypadkowe. Mimo, iż System QLS Hipoteczny funkcjonuje na rynku od maja 2013 roku, nasz zespół cały czas skupia się na wprowadzaniu nowych funkcjonalności mających na celu jeszcze intensywniejsze wsparcie ekspertów hipotecznych w ich pracy.

qls-hipoteczny
qls-firmowy

System QLS Firmowy

Rynek kredytów firmowych rządzi się zgoła odmiennymi zasadami. Działalność wielu firm uzależniona jest od sprawnej obsługi finansowania bankowego. Pozyskanie finansowania a przede wszystkim pozyskanie go na czas decyduje o sukcesie bądź porażce projektu rozwojowego czy też działalności operacyjnej w danym okresie.

System QLS Firmowy jest narzędziem, które pozwala uzyskać przewagę nad konkurencją. Firmy chcą współpracować z Ekspertami, którzy zapewnią najsprawniejszy dostęp do finansowania bankowego, gdyż każdy dzień oczekiwania na uruchomienie finansowania bankowego oznacza dla przedsiębiorcy istotny koszt w postaci utraconych korzyści. Ważne jest więc aby znać wszystkie możliwości jakie w danym momencie oferuje rynek finansowy i móc pokazać je przedsiębiorcy w momencie, w którym tego finansowania poszukuje.

Multiwniosek

Specyfika rynku kredytów hipotecznych wymusza na większości klientów (co za tym idzie także na ich ekspertach) równoległe składanie wniosków do kilku banków. Z jednej strony zwiększa to prawdopodobieństwo otrzymania przez klienta kredytu, z drugiej wymaga czasochłonnego wypełniania wniosków kredytowych do kilku banków. Multiwniosek jest odpowiedzią na zapotrzebowanie poszukujących narzędzia, które przy pomocy jednego formularza umożliwi jednoczesne wypełnienie wniosków do wszystkich banków wybranych przez klienta.

qls-multiwniosek

KORZYSTAJ ZA DARMO!

Załóż konto w Systemie QLS
już dziś!

Korzystaj ze wszystkich Aplikacji bez ograniczeń.