mobilnosc

Zapewniamy Ci mobilność!

Odniesienie sukcesu w Twoim zawodzie uzależnione jest w dzisiejszych czasach w dużej mierze od Twojej umiejętności dopasowania się do potrzeb Twoich klientów. Wyjście im naprzeciw, rozumiane często przenośnie, może mieć także bardzo konkretny wymiar.

Zabiegany i zapracowany klient chce mieć często możliwość wyboru miejsca (np. kawiarnia, własne mieszkanie albo biuro) i czasu spotkania. Równocześnie klient oczekuje po spotkaniu z Tobą zdobycia konkretnych informacji oraz uzyskania jednoznacznych odpowiedzi na nurtujące go pytania (np. jak wysoka będzie rata kredytu).

Istotny jest naturalnie także fakt, że spotkanie takie nie powinno trwać zbyt długo i nie powinno klienta nudzić.

Czy jesteś w stanie spełnić wszystkie te potrzeby jednocześnie? Umówić się na spotkanie w kawiarni, tam rzetelnie przeanalizować dostępne na rynku oferty odpowiadające potrzebom i możliwościom klienta, dostarczyć mu dokładne zestawienie nie skazując go jednocześnie na podziwianie sufitu podczas kiedy Ty dzwonisz do banków albo robisz wyliczenia na kalkulatorach? I czy jesteś w stanie zrobić to wszystko w pół godziny?

Trudne? Nie z Systemem QLS! Wystarczy że masz ze sobą laptopa lub tablet i dostęp do Internetu – System QLS umożliwia Ci świadczenie Twoich usług na najwyższym poziomie niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz.

KORZYSTAJ ZA DARMO!

Załóż konto w Systemie QLS
już dziś!

Korzystaj ze wszystkich Aplikacji bez ograniczeń.