Multiwniosek: elektroniczne wypełnianie wniosków do wielu banków za pomocą jednego formularza

 w AKTUALNOŚCI

W Twojej branży liczy się zarówno profesjonalna wiedza, doświadczenie, dokładność jak i szybkość działania.

Jeśli Klient będzie czekał na przygotowanie dokumentów zbyt długo, poszuka innego eksperta. Jeśli będziesz przekonywał go do ograniczenia się do składania wniosków do mniejszej liczby banków, również poszuka innego eksperta, który wyjdzie na przeciw jego oczekiwaniom i podejmie trud złożenia wniosków w większej ilości banków lub po prostu sam złoży wnioski w banku.

Specyfika rynku kredytów hipotecznych wymusza na większości Klientów (co za tym idzie także na ich ekspertach kredytowych) równoległe składanie wniosków do kilku banków. Klienci doskonale wiedzą, że zwiększa to prawdopodobieństwo otrzymania przez nich kredytu w określonym czasie i w przypadku powstania komplikacji w jednym banku pozostawia alternatywę w postaci możliwości uruchomienia kredytu w innych bankach. Klienta nie interesuje jak dużo czasu potrzebujesz, aby wypełnić wszystkie wnioski.

Multiwniosek, Aplikacja oferowana w ramach Systemu QLS, pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Umożliwia ona wypełnianie dowolnej liczby wniosków przy pomocy jednego, zoptymalizowanego formularza: bez pytań powtarzających się w różnej formie czy pytań do parametrów oferty, na które odpowiedzi zostały udzielone już w trakcie przygotowywania tejże oferty. Pracując z Multiwnioskiem zwiększasz swoją skuteczność i produktywność – bezbłędnie realizujesz zadanie powierzone Ci przez Twoich klientów.

Multiwniosek pozwala Ci także udostępnić klientowi przy pomocy linku z indywidualnym hasłem interaktywny formularz, w którym klient może samodzielnie wypełnić dane, do których nie masz bezpośredniego dostępu (np. informacje o zobowiązaniach czy dane osobowe).