profesjonalizm

Wspieramy Twój profesjonalizm!

Profesjonalistę cechują nie tylko wiedza i umiejętności ale także narzędzia, jakimi się posługuje. Projektując i tworząc System QLS skupiliśmy się na zrealizowaniu i udostępnieniu funkcjonalności umożliwiających sprawne i niezawodne wspieranie Ciebie w Twoich codziennych zadaniach.

System QLS pomaga Ci w szybkiej i rzetelnej analizie dostępnych ofert banków pod kątem indywidualnych potrzeb (jak wysokość kredytu, rodzaj nieruchomości itp.) i możliwości (jak wiek, rodzaj i wysokość dochodu itp.) Twoich klientów.

Analiza przeprowadzona z Systemem QLS powoduje, że nie przegapiasz istotnych detali (jak wysokie będą składki za ubezpieczenia, od jakiego LTV obowiązuje niski wkład itp.) i skupiasz się wyłącznie na ofertach, w których szansa sfinalizowania transakcji jest najwyższa. Masz także pewność, że ciągle operujesz na aktualnych danych bez potrzeby troszczenia się o ich aktualizację.

Stworzenie szczegółowego zestawienia wybranych ofert to jedynie kwestia krótkiej chwili. Natychmiast też możesz elastycznie reagować na pytania i sugestie klienta (np. co się stanie gdy zwiększę wkład własny o 10.000 PLN albo zrezygnuję z ubezpieczenia na życie) dostarczając mu natychmiast zmodyfikowane informacje.

KORZYSTAJ ZA DARMO!

Załóż konto w Systemie QLS
już dziś!

Korzystaj ze wszystkich Aplikacji bez ograniczeń.